SZKOLENIA I KURSY ZAWODOWE

NARZĘDZIA – KUBALA ( oprac: Agnieszka Grzywacz i Krzysztof Gmiterek )

Uczniowie klas 3 i 4 w zawodzie technik budownictwa wzięli udział w szkoleniu praktycznym z zastosowania systemu poziomowania płytek na klipsy SMART LEVEL Firmy KUBALA. Szkolenie odbyło się w pracowni zajęć praktycznych Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego w Łańcucie. Uczestnicy zostali zapoznani z narzędziami ręcznymi Firmy KUBALA oraz ich zastosowaniem w praktyce.

***************************************************************************************************************

Doka Polska

Uczniowie w zawodzie technik budownictwa ZST w Łańcucie wzięli udział w szkoleniu zawodowym, które obejmowało część teoretyczną oraz praktyczną z nowoczesnych systemów szalunkowych. Szkolenie zostało przeprowadzone w Besta Przedsiębiorstwo Budowlane pod okiem ekspertów i inżynierów z Biura Technicznego Doka Polska.

Część praktyczna szkolenia została przeprowadzona w rzeczywistych warunkach. Uczniowie pracowali w dwóch grupach pod nadzorem inżynierów z firmy Doka. Ich zadaniem było na podstawie dokumentacji przygotować szalunek ściany i stropu. Po wykonaniu zadania grupy się zamieniały. Zadanie zostało wykonane sprawnie z dużym zaangażowaniem i wytrwałością.

*******************************************************************************

Blue Dolphin

Doradca firmy Blue Dolphin Pan Sebastian Bielas przeprowadził szkolenie teoretyczno-praktyczne dla uczniów klas I, III, IV w zawodzie technik budownictwa. Szkolenie odbyło się w pracowni zajęć praktycznych Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego w Łańcucie.

Uczniowie zostali zapoznani z marką Blue Dolphin, oraz jej produktami typu: taśmy malarskie, folie, maty zabezpieczające oraz narzędzia malarskie, które zostały przetestowane w praktyce.

Skip to content